Albana OsRelated imagemani…

You are a Image result for albana osmani youare sunflowerssunflower…

Related image

Nje nga personazhet me te dashur te televizionit ne Shqiperi,e stacionuar ne televizionin Top Channel eshte Albana Osmani.Zeri i saj padyshim eshte nje melodi per cdo person.Por tashme zeri i saj eshte kthyer si nje ritem per cdo femije dhe cdo prind.Ky vit qe sa po kaloi me plot bindje per Albana Osmani do te ngelet nje nga me te lumturit.Prezantuesja e njohur Albana Osmani eshte kthyer si nje buzeqeshje rrezatuese per femijet.

Jo me kot qe ne titull kam dashur ta quaj “Luledielli shqipetar”,nje frymezim per cdo njeri qe do te shperndaj dashuri dhe buzeqeshje.Fondacioni, You are a Sunflower, (Ti je nje luledielli) nje nga fondacionet me orgjinal dhe tipik artistik, qe ka si qellim mbledhjen e fondeve per femijet e prekur nga semundjet e gjakut.

Pas disa muajsh angazhim,mund,lodhje dhe nete pa gjume ,cdo gje shkon perfekt dhe me shitjet online ne website-t e fondacionit.Albana u shpall dhe ambasadore,ku arriti te ndihmoje femijet e prekur nga semundjet e gjakut ne Qendren Spitalore Universitare te Tiranes.Bluzat,te quajtura “ shprese dhe force”  artistikisht pushtuan dhe zemrat e shqipetareve ne Kosove.

E denje per  te  mbajtur nje peshe kaq te madhe lumturie dhe sinqeriteti,e denje per t’u  dalluar nga te tjeret, por prape ngelet e thjeshte dhe artiste ne shpirt. Njerzit e rralle padyshim fitojne zemrat e cdo personi.

Pa permendur nuk ngelet as bukuria e saj siperfaqesore,sharmi dhe eleganca e saj ne buzeqeshje.E veshur me “luledielli”ajo rrezaton dhe me shume.Cdo dalje publike e saj eshte nje prezence elegance dhe bukurie.

Albana Osmani,you are a sunflower

Albana Osmani

You May Also Like

14 comments

Reply

suksese❤❤❤❤❤❤

Reply

flm

Reply

Nje blog i shkelqyer ! Bravo ! Nje pun e mrekullueshme ! Te pergezoj !

Reply

flmm

Reply

Nje shkrim teper i denje per vete personazhin 👍
Me pelqen vleresimi 😄

Reply

thanks

Reply

Jo vetem albana por edhe ti me shkrimet e tua je perfekt😍😍❤

Reply

thanks

Reply

A good description!
Congratulation!Everithing is perfect,when is concept by you!😘😘
Albana Osmani you are the one!!!!

Reply

thanks so much

Reply

Congrats and more success .

Reply

thanks

Reply

This is the most worthful blog ever seen ! Great job 👏

Reply

thanks so much

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *