NIDIA ART                                             nidiArt

Image result for nidia art kim kardashiannidiArtRelated imagenidiArtRelated imageImage result for nidia art kim kardashian

Njihet si Nidia Art,dhe nje art i pa realizueshem me pare ne Shqiperi.

Nidia Toska nje personazh i buzeqeshur, dhe jo me kot e perzgjedh ne blogun tim si nje thjeshtesi frymezimi.Ky vit ka qen i Nidias padyshim mes eksperiencash dhe intervistash ajo qe ngelet ne mendjen e te gjithve eshte buzeqeshja dhe profesionalizmi ne art.

E profilizuar ne shkolle si nje skenografe-kostumografe,padyshim nje frymezim per te dhe per artin qe ajo po sjell.Nje art,qe ne shikim te pare dallohet detaji me i vogel qe te le te nenkuptosh “moden dhe stilizimin”.

Thjesht nga nje “ipad”prezanton nje art te personalizuar.Arti i Nidias,ngelet unik ne llojet e arteve ne Shqiperi.Vizatimet ilustrative qe Nidia ka krijuar jane shume te famshme ne rrjetet sociale.Nje perkushtim i madh dhe nje pune dinjitoze,disa vjecare e ben kete artiste te arrij nje sukses te padiskutueshem te ketij arti.Vizatimet ilustrative te dizenjuara nga Nidia kane marre shume vemendje.

E famshme jo vetem ne rrjetet sociale, por dhe me tej.

Qe mbas suksesit te madh te vizatimeve,eshte intervistuar dhe nga programe te ndryshme si “In Style” apo se fundmi te “Rudina”.Disa nga me te komentuarat jane dhe vizatimet e personazheve publik me fame botrore.Nje nga me te komentuarat eshte ajo e Kim Kadarshian,qe eshte pelqyer dhe nga vete Kim Kadarshian,por Mario “Makeup Artist” e ka ripostuar dhe ne llogarin e tij ne instagram.

Rrjeti social instagram e ka ber akoma dhe me te famshme,  artin ilustrativ te Nidias.

Instagrami eshte nje dritare e madhe qe ju ka dhene mundesin dhe te huajve te pelqejn,apo dhe te kene prane vetes artin qe Nidia personalizon.

Vizatimet qe jane bere te famshme jane bere nga vete te famshmit.Thjesht Nidia Art,aty ku “fashion dhe style”eshte  ne harmoni me njeri-tjetrin…

 

NIDIArt      NIDIArt     NIDIArt    NIDIArt

NIDIA ART

nidia art

You May Also Like

9 comments

Reply

E mbrekullueshme zemer❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤sukseseee talentt ❤❤❤❤❤❤❤❤

Reply

flm shume

Reply

Nje bravo e madhe !! Duhet vleresuar kjo !

Reply

flm shummm

Reply

Super

Reply

flm shumm

Reply

Thjesht super 😍

Reply

Well done that’s what i call artist soul ! 👌👏

Reply

Love this 😍😍

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *