Luana Vjollca

Luana Vjollca “Melodia e pavdekshme”… Luana Vjollca,nje emer qe e kemi degjuar shume here ne kete dekade,nje talent qe ecen krahe per krahe me televizionin e madh “Top Channel”.Luana,vajza ikone e thjeshtesis dhe bukurise,njekohesisht nje emer qe po afrimon dita –dites famen dhe karrieren e saj. Jo vetem nje nga bukurit e moderimit,por edhe nje … Continue Reading