Luana Vjollca “Melodia e pavdekshme”…

Luana Vjollca,nje emer qe e kemi degjuar shume here ne kete dekade,nje talent qe ecen krahe per krahe me televizionin e madh “Top Channel”.Luana,vajza ikone e thjeshtesis dhe bukurise,njekohesisht nje emer qe po afrimon dita –dites famen dhe karrieren e saj.

Jo vetem nje nga bukurit e moderimit,por edhe nje kengetare e bukur,sensuale dhe e talentuar.Zeri i saj na shoqeron cdo mbremje te shtune me programin e saj shume te perfolur “Shiko Kush Luan’’ne “Top Channel”.Ky vit per Luanen ka qene nje nga me te suksesshmit.Padyshim,rrjeti social instagram eshte kthyer si nje nga mbreterit e saj te suksesit.Fotot e Luanes jane kthyer si foto guximtare dhe endrrash,por sic thote dhe vete Luana; “Gjithcka arrihet me pune.”

Pa lene pas dhe anen shpirterore te Luanes,duhet te themi se ajo ka marre pjese ne shume evente bamiresie,vizita te shumta ne “shtepi femije” momente nga te cilat Luana i ka ndare edhe ne rrjetet sociale.Cdo pergjegjesi televizive qe Luana merr persiper eshte si nje sfide e vogel per te,por qe i dhuron nje trofe te madh.

Pa permendur nuk mund te leme as sharmin dhe sensualitetin e Luanes.Cdo dalje e saj publike eshte si nje medallion i arte dhe I bukur,ku nuk mungon thjeshtesia,elegance dhe zgjuarsia.Per te gjithe,Luana eshte nje inspirim dhe melodi e bukur suksesi,nje melodi qe nuk do te shuhet kurre…

Suksesi per projekte te tjera te Luanes,eshte i padiskutueshem.Jo me kot nje nga personat me te ndjekur shqiptar,buzeqeshja dhe sinqeriteti jane armet me triumfuese per Luanen.

Guximi per te eshte si nje sfide qe arrin vetem sukses dhe fame,nje sukses me nuanca te forta lumturie.

GOOD LUCK…                                       

You May Also Like

3 comments

Reply

Artikulli mbrekullushem Luana super sexy

Reply

Super blog 😍😍

Reply

Super blog 😍😍

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *